×
اسپری تاخیری ویگا
اسپری تاخیری ویگا
اسپری تاخیری ویگا2
اسپری تاخیری ویگا3

اسپری تاخیری ویگا


قیمت : 650,000 ریال


سایر محصولات

اسپری تاخیری ویگا دوز ۵۰۰۰۰ محصول اورجینال آلمان با استفاده از این اسپری شما می توانید به اوج لذت دست پیدا کنید. MADE IN Germany DOOZ 50000 SUPER Delay Spray

اسپری تاخیری ویگا

اسپری تاخیری ویگا دوز ۵۰۰۰۰ محصول اورجینال آلمان با استفاده از این اسپری شما می توانید به اوج لذت دست پیدا کنید. MADE IN Germany DOOZ 50000 SUPER Delay Sprayاسپری ویگا با دوز ۵۰٫۰۰۰ و اثر بخشی حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه برای تمامی گروه های سنی قابل استفاده میباشد. اسپری ویگا عملکرد ۱۰۰% تضمینی دارد ، بدون عوارض میباشد. قویترین و موثرترین اسپری تاخیری + ویتامین ای (Vitamin E)اسپری ویگا آلمانی با دوز ۵۰۰۰۰ (اسپری viga) برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه جنسی برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی جنسی لذت کامل ببرند. اسپری ویگا آلمانی با دوز ۵۰۰۰۰ (اسپری viga) محصول شرکت یکی از معتبرترین شرکتهای ساخت محصولات جنسی در آلمان میباشد.

اسپری تاخیری ویگا

  • افزایش‌ زمان انزال و رفع زود انزالی در آقایان در هر دوره سنی که باشند
  • افزایش میل ، قدرت و کیفیت رابطه
  • ایجاد نعوظ و سفتی در آلت به طور موقت در زمان استفاده از اسپری
  • افزایش زمان نزدیکی تا حدود ۴۵ دقیقه در هر بار نزدیکی
  • دارای هولوگرام و تاریخ تولید و انقضاء
  • به دلیل داشتن ویتامین E باعث افزایش میل جنسی و سفت شدن آلت میگردد

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


فرم سفارش : اسپری تاخیری ویگا


نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد